Rambo 4 Türkçe Dublaj izle
Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın

Film Hakkında 3 Yorum yapılmış
generalex
3 sene önce
yazdı

Rocky filmleri bir başkaydı benim için buda güzel

kralex
3 sene önce
yazdı

Yıllar onu yaşlandırsada hala kaliteli filmlerde oynuyor süper film

fehim
3 sene önce
yazdı

Rambo serisi benim için değil bu son 50, 100 yılın en iyi seri filmidir ki iyi bir sinema izleyicisi iseniz her seferinde senaryoya ve kurgu paraleline iyi bakın çünkü bu tür filmlerde bu çok önemli ve İLK KAN dan bu yana aynı kalitede devam ediyor ki buna diğer filmlerde çok rastlamıyoruz.

Benzer Filmler
Gözyaşı Kardeşliği Türkçe Dublaj izle
İZLENME:256
Gözyaşı Kardeşliği Türkçe Dublaj izle
Gözyaşı Kardeşliği Türkçe Dublaj izle
Nobody Else But You 2011 izle ~ Türkçe Dublaj Tek Part
İZLENME:152
Nobody Else But You 2011 izle ~ Türkçe Dublaj Tek Part
Nobody Else But You 2011 izle ~ Türkçe Dublaj Tek Part
Öncü Filmi Türkçe Dublaj izle / Tek Parça HD
IMDB: 4.5/10
Filmin Sinemalar Puanı:-/10
Filmin Hdfilmsitesi.com Puanı: 5.5/10
Filmin Yapım ve Ülkesi: 2012 – Rusya
Filmin Tarihi:
Film Kompseti:Aksiyon, Macera, Fantastik, Bilim-Kurgu, Gerilim
Yönetmen Koltuğu: Konstantin Maksimov
Film Senaristi: Vasily Golovachov
Filmin Yıldızları:Aleksandr Baluev, Andrey Chubchenko
Filmin Süresi: 89 Dakika
Filmin Bilgisi: eçmişte dost olan iki gizli servis ajanı arasındaki kıyasıya çekişme…
Bu mücadelenin galibi kim olacak? Geçmişte dost olan gizli servis ajanı Matvey Sobolev ve Georgiy Kurylo, artık ölümüne düşmandırlar. Georgiy, çok büyük bir organizasyonun başındadır. Bu organizasyonun elinde son teknoloji ürünü silahlar bulunmaktadır. Diğer yandan paralel dünyalardan gelen güçler de bu kavgaya karışırlar.
İZLENME:402
Öncü Filmi Türkçe Dublaj izle / Tek Parça HD
Öncü Filmi Türkçe Dublaj izle / Tek Parça HD
Belalı Düğün Filmi izle Türkçe Dublaj Tek Parça
İZLENME:404
Belalı Düğün Filmi izle Türkçe Dublaj Tek Parça
Belalı Düğün Filmi izle Türkçe Dublaj Tek Parça
Filmi Değerlendir:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 votes, average: 4,31 out of 5)
Loading...Loading...
Rambo 4 Türkçe Dublaj izle
  7.1/10
 
  1 Saat 32 Dakika
 
AÇIKLAMA
John Rambo, John Rambo - Rambo 4: John Rambo İzle (Türkçe dublaj), John Rambo 4 izle, John Rambo izle, Rambo 4, Rambo 4 full izle, Rambo 4 izleMerhabalar sevgili hd film izle dostları bu gün sizlere yılların çürütemediği Amerikanın en ünlü aktörü aynı zamanda unutulmaz Rocky Filmlerinden tanıdığımız senarist ve yönetmenliğini yapan Sylvester Stallone'den başkası olamaz zaten.Bu günkü filmimiz en son serisi 20 yıl önce çekilen ve aradan bu kadar uzun süre geçmesine rağmen hala kaliteli filmler çeken Sylvester serinin son filmi olan Rambo 4 Full izle filmi ile yeniden karşımıza çıkıyor.Genelde Aksiyon Filmleri üzerine yoğunlaşan Rambo bu filmide soluk soluğa izleyeceğinizi garanti ederiz.İsterseniz film içi bir resim verdikten sonra kaldığımız yerden devam edelim,Rambo 4 Jhon Rambo 4 İzle Filminden Bir Kare:Filmin Konusu :Jhon doğal hayata alışmış ve kendini Tayland'a adayıp orda ormanda nehirler arası feribot işletip hayatına devam etmektedir.20 yıl önceki hayatından uzak olan Rambo hayatını düzene sokmuş gibi görünsede başı bir türlü beladan kurtulmamaktadır.Tayland-Burma sınırında (Myanmar) devam eden dünyanın en uzun sürmüş sivil savaşlarından biri, Burma-Karen mücadelesi 60. yılına girmiştir. Ancak, artık dağlarda ve ormanlarda balık tutarak, avladığı zehirli yılanları satarak geçinen, yalnız ve basit bir hayat süren Rambo savaşmayı, asilerin ya da barış gönüllülerinin peşinden gitmeyi çoktan bırakmıştır. Tüm bunlar, bir grup insan hakları misyoneri gelip de Amerikalı bir nehir rehperi John Rambo’yu aramaya başladığında değişir.Sarah (JULIE BENZ) ve Michael Bennett (PAUL SCHULZE) Rambo’ya ulaştıklarında, geçen yıldan beri Burma ordusunun mülteci kamplarına bağlanan yollar üzerine mayın döşediğini ve bu yüzden karayolu ile yolculuk yapmanın artık çok tehlikeli bir hal aldığını anlatırlar. Rambo’dan istedikleri, kendilerine Salween nehri boyunca rehperlik yapması, misyonerlerle beraber tıbbi yardım malzemelerini ve gıda desteğini sağ salim Karen kamplarına ulaştırmasıdır. Her ne kadar Burma’yı baştan başa geçmeyi zorunlu kılacak bu teklifi en başta reddetse de Rambo sonunda Sarah, Michael ve ekibiyle beraber yola koyulur. Aradan iki hafta bile geçmeden rahip Arthur Marsh (KEN HOWARD) Rambo’yu bulur ve kendisine, yardım ekibinden hiçbir haber alınamadığını, elçiliğin ekibin yerini bile tespit edemediğini anlatır. Amerikan Ordusu onu Vietnam’da bir süper silah olarak eğitmiştir. Her ne kadar aradan on yıllar geçmiş olsa da bu yalnız savaşçının ne yapması gerektiği oldukça açıktır.